Léčebné metody

Vysoký krevní tlak
1. Každý večer mytí nohou teplou vodou, aby se zlepšil krevní oběh.
2. Nemocný má málo jíst a málo pít. Denně vypít 300-400 ml vody. Bylo by dobře, aby voda byla destilovaná. Pomáhá to snížit krevní tlak. Nemocný musí přijímat méně tekutin a méně tekutých potravin.
3. Vegetariánství
4. Vyhýbat se kyselým, pálivým a slaným potravinám. Jídlo má být málo slané.
5. Doporučené potraviny: syrové strouhané mrkve s trochou citrónu a oleje; vařená řepa s olejem a citrónem; čerstvá kopřiva, spařená, znovu s olejem a citrónem; vařená pšenice místo chleba. Po dobu této diety nejíst chléb. Tato dieta velmi snižuje vysoký krevní tlak.
6. Na určitý čas konzumovat syrovou stravu.

Nízký krevní tlak
1. Posílení stravy. Používat máslo, vejce, více horké vody a polévky, samozřejmě silné.
2. Kopřiva.

Ateroskleróza
1. Nemocný by měl jíst česnek: několik stroužků rozmačkat a smíchat s olejem. Může být použita i česneková esence.
2. Každý večer umýt nohy teplou vodou za účelem zlepšení krevního oběhu.
3. Nepít alkoholické nápoje.
4. Klid, žádný strach.
5. Na určitý čas konzumovat syrovou stravu.

Rakovina
Tato nemoc se objevuje při nesouladu mezi hlavním mozkem a periferní nervovou soustavou. Tehdy některé tělesné buňky se individualizují a začínají se množit svojím vlastním způsobem a ne v souladu s potřebami a cíly těla. Objevují se tzv. rakoviny.
Doporučené způsoby léčby:
1. Opalování
2. Fialová barva léčí rakovinu. Proto má mít nemocný fialové předměty ve svém pokoji. Může nosit fialový šál, fialové šátky a další fialové předmety. Může mýt fialovou dekoraci, fialové závěsy ve svém pokoji.
3. Každý den myšleně polévat své tělo sprchou fialového světla.
4. Každý den jíst syrovou cibuli. Kdo jí cibuli, nedostane rakovinu, a jestli je už nemocný, vyléčí se.
5. Obnovení souladu mezi mozkem a periferní nervovou soustavou. Hlavní způsob, jak odstranit nesoulad mezi myslí a srdcem nebo mezi mozkem a periferní nervovou soustavou je láska k Bohu, láska ke všem, víra, naděje, správné myšlenky, city a činy. Nemocný by se měl radikálně vnitřně změnit, stát se jiným člověkem, jít jiným směrem, jít k Bohu. Pak se může vyléčit.

Žloutenka
1. Jíst citrony s kůrou - několik citronů denně bez cukru.
2. Vyhýbat se tukům

Posilující lék
1. Smíchat 200 g čerstvého másla a 200 g medu. Každé ráno se užívá jedna polévková lžíce této směsi. Aby byla směs vždy čerstvá, může serozdělit na čtyři části, tedy vždy 50 g másla a 50 g medu. Po dojezení se to opakuje ještě třikrát. Provádí sev květnu a září.
2. Uvařit oves a pít odvar. Ovesná voda posiluje. Jíst hlávkový salát, syrovou zeleninu.

Písek v ledvinách
Šedesát vrbových listů se ponoří do jednoho litru vařící vody a vaří se 10-15 minut.
Tento odvar se pije 3x denně po jednom čajovém šálku nebo jen ráno a večer.
Tato voda pomáhá zbavit se písku ze žlučníku a ledvin.
Každé dva dny se vaří nový odvar. Nemocný po vypití pěti litrů vrbového odvaru si musí udělat přestávku na 15-20 dní a pak může dávku opakovat.
Nemocný nesmí jíst špenát; záleží na tom, jaké složení má písek v ledvinách. Každý den musí dělat dechová cvičení. Jíst ovoce a pít teplou vodu.

Bolest v krku
Na bolest v krku se používá mléčný obklad, který se připraví následujícím způsobem:
Uvaří se litr mléka a jakmile se stáhne z ohně, okamžitě se do něj vytlačí jeden citrón a dokud je ještě horké, mléko se přecedí přes gázu.
Sražené mléko se přikládá na nemocné místo. Na gázu se položí gutaperča, na ni několikrát složená vlněná látka a všechno se omotá obvazem, aby se udrželo teplo mléka. Mléčný obklad se dělá večer, aby přestál 12 hodin; opakuje se několikrát.

Vypadávání vlasů
1. 4x denně navlhčit vlasy vlažnou vodou
2. Vetřít do vlasů odvar z kořenů lopuchu.
3. Chcete-li posílit vaše vlasy, je dobré po celý rok pít odvar z kořenů kopřivy. Dokonce i bílé vlasy si mohou znovu navrátit původní barvu.
4. Vlasy se posilují, když za pěkného počasí se chodí ven bez pokrytí hlavy, aby vzduch a slunce mohly blahodárně působit.