Автор Тема: На работа!С вяра и любов  (Прочетена 5115 пъти)

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 411
    • Профил
На работа!С вяра и любов
« -: август 25, 2003, 08:23:02 pm »
Нека всеки от нас преодолее чуството си за срам и да участва по-активно във форума.Авторите му могат да кажат и да напишат много неща ,но той основно е за всички останали.
Колкото и да беше хубав Рилският събор,той е вече история.Време е да използваме Божествения импулс и да заработим по-качествено.

Неприятно е ,когато имаме нужда от преводачи,да се отговаря ,че това е голяма отговорност.А кое от Учението не е голяма отговорност?Какво ще оставим на света и на поколенията като спим,пасуваме и се страхуваме?Новият век е на активните и на отговорните.
На работа!  С вяра и любов!

Неактивен Иван

• Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
На работа!С вяра и любов
« Отговор #1 -: ноември 17, 2003, 04:47:24 am »
Да-а... прав си Paro . Трябва да сме по - активни . Разбира се , че сега е нашето време ..... само когато сме въплатени имаме право на глас и той - гласа ни е валиден . Ако гледаме само назад и въздишаме .... аххх какво беше - само губим от безценното си време . Само ,че българина е много мачкан и му трябва време да се осъзнае като индивид . Нека поощрим инициативата му по някакъв начин . Лично на мене поощрение не ми е нужно . Имам си го хъса - даже ми е в излишък . Но какво да правим с хората които влизат четат и мълчат ? Не вярват , че мнението им важно и ценно . Не задават въпроси .
 Нали в диалога се търси истината ?

Неактивен Predpriemachut

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
На работа!С вяра и любов
« Отговор #2 -: декември 29, 2003, 01:39:59 pm »
Цитат на: Иван
Да-а... прав си Paro . Трябва да сме по - активни . Разбира се , че сега е нашето време ..... само когато сме въплатени имаме право на глас и той - гласа ни е валиден . Ако гледаме само назад и въздишаме .... аххх какво беше - само губим от безценното си време . Само ,че българина е много мачкан и му трябва време да се осъзнае като индивид . Нека поощрим инициативата му по някакъв начин . Лично на мене поощрение не ми е нужно . Имам си го хъса - даже ми е в излишък . Но какво да правим с хората които влизат четат и мълчат ? Не вярват , че мнението им важно и ценно . Не задават въпроси .
 Нали в диалога се търси истината ?

Mисля че си абсолютно прав. Аз отскоро чета книга от учителя Дуно, но никой друг човек и писание не са ми правили по голямо впечатление. Може би повечето които го четат не го разбират ама аз че като чета това което разбирам , отвътре ме лъха една положителна енергия. Няма нужда всичко за което той пише да го разбирам, но аз усещам някак си че това което той го пише е вярно.

Неактивен Иван

• Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
На работа!С вяра и любов
« Отговор #3 -: декември 30, 2003, 04:43:14 am »
Здрасти предприемач...,  :lol:
 Ама ти щом усещаш полъха на енергиите си страхотен ! Значи не си прочел едно- две книжлета по темата . Това е хубаво нещо . Ееех да можех и аз така като тебе да усещам полъха на енергиите , като полъх от крилете на гълъб  и по възможност бял ... значи и аз съм станал предприемач . А не като сега - да ме удря парния чук по главата и к`во ... като паметник . Искренно ти завиждам за усета ... :D .
  Желая ти щастливо прекарване на Новата година и весели празници !
  Пък другото .... Бог си знае !