Автор Тема: Честит Ден на българската и славянска писменост, духовност, култура и наука!  (Прочетена 1160 пъти)

Неактивен Светослав Иванов - Момчилвойводов

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 51
  • ПСИХОТРОНИК, ТЕОЛОГ
    • Профил
    • http://www.psychea.dir.bg
ЧЕСТИТ ДЕН НА БЪЛГАРСКАТА И СЛАВЯНСКА ПИСМЕНОСТ, ДУХОВНОСТ, КУЛТУРА И НАУКА!

Единство между българите и славяните под
Ръководството на Елохил за идването на Новата култура на Шестата раса!

“Затова благоволих да извикам отдалеч, от край Небесата двамата братя (Константин – Кирил и Методий), светила на славянския род, и да им връча Словото на Истината и Словото на Живота, да ви го донесат и ви научат на пътя Ми, по който да възлезете във Вечната Виделина, в която обитавам: Виделината на Живота, която ви проводих да пребъдете в нея, която светът не прие, но я отхвърли и предаде помазаника Ми на завета, Исуса, на поругание и смърт, защото делата на тоя род бяха лукави. Но престъпниците на завета Ми приеха заплата за своите беззакония и от нине всичко се прекратява. Правдата е вечна, Отец ми е неизменяем, делата Му са неотложими, вий сте Мой народ. Господ потърси дом за Себе Си и изборът Му падна в славянското домородие, което Небето възлюби за неговата Божествена добродетел. За това ви пратих двамата Мои служители да ви донесат радостната вест да напуснете мрака на тъмните езически богове. И биде радост голяма в световете на Виделината, кога Бог положи печата на великото Си име на вази и вложи Духа Си в сърцето ви в завет вечен. И явих се на тогавашния ви царстващ господар (кан Борис) и му известих волята на Небето да приеме пратениците Ми на Новия завет и той ми послуша гласа и се удостои пред Мене да стане родоначалник на духовното ваше възраждане.”

Из “Призвание към народа ми”

"...Напред! Науката е слънце,
което във душите грей!
Напред! Народността не пада
там, дето знаньето живей!..."

Неактивен admin

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 672
    • Профил
    • http://www.bratstvoto.net
    • Ел. поща