Автор Тема: Може ли да влизаме в кръга на Паневритмията, когато тя е започнала?  (Прочетена 1746 пъти)

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 411
    • Профил
Учителят отдавна е отговорил на подобен въпрос.Затова аз не играя Паневритмия дори тогава, когато съм закъснял само няколко секунди.А през последните години и когато имам физически проблеми или не съм се концентрирал няколко минути преди началото.
Ето текстът:''Ако закъснеете само пет секунди,вие ще мязате на човек ,който е разорал почвата си,но не е посадил.САМО ОНЗИ ЩЕ ПОСЕЕ И ПОЖЪНЕ,КОЙТО СПАЗВА ТОЧНО ВРЕМЕТО ДО СЕКУНДИ И ТЕРЦИ"/Добрите навици,МОК,Най-добрият метод,стр.136,Издателство ,,Бяло Братство'',София 1994/.
Мисля,че коментарът е излишен.ЗА ДА ИГРАЕМ ПРАВИЛНО И ХАРМОНИЧНО ПАНЕВРИТМИЯ,ТРЯБВА ДА СПАЗВАМЕ ПРИНЦИПИТЕ И ПРАВИЛАТА ,ЗАВЕЩАНИ НИ ОТ УЧИТЕЛЯ.

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 411
    • Профил
Tова е целият текст на беседата : http://www.bialobratstvo.info/index.php?option=com_content&task=view&id=2964&Itemid=33
Предлагам тези ,които наричат себе си УЧЕНИЦИ от Бялото Братство, но допускат закъснения за различните духовни практики/наряди,паневритмия,изгреви.../,да я прочетат много внимателно.

Неактивен Delfin123

• Full Member
  • Публикации: 170
    • Профил
    • Ел. поща
За тези, които са УЧЕНИЦИ,  изискванията за много,  много високи.

А тези, които са симпатизанти или последователи - те могат ли да влизат?

Кое е по-добре?
Човек да играе малко или нищо?