Автор Тема: Skype мрежа на сайта  (Прочетена 4308 пъти)

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 411
    • Профил
Skype мрежа на сайта
« -: септември 15, 2009, 11:25:07 am »
Някога този сайт имаше чат.За жалост никой не се включи в него.
От около 2 месеца към сайта функционира skype /vehadi/
Oт опита си в него разбрах ,че има нужда от изграждане на skype мрежа от повече потребители .
Предлагам ,който иска ,да напише skype си в този форум. Може да добави и допълнителна информация за себе си.
Нека се ''срещаме'' от 14 до 23 часа.

Неактивен Васил Василев

• Full Member
  • Публикации: 114
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Skype мрежа на сайта
« Отговор #1 -: септември 16, 2009, 10:35:39 am »
Допълнителна информация: Живея в гр. София, към света се стремя да подхождам предимно философски.

« Последна редакция: септември 16, 2009, 11:00:08 am от vasil »

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
Виртуално Братство''ВЕХАДИ"'
« Отговор #2 -: септември 16, 2009, 10:45:57 am »
Преди повече от 15 години,на един Братски събор,помолихме един приятел да събере информация за братята и сестрите/професия,интереси,хоби,,,/За жалост някои от тях го приеха за ...сътрудник на ДС.И му се... накараха.Явно страхът беше голям.Надявам се ,че това време е останало в миналото.
Но нуждата да  се познаваме по-добре остава.Защото в нашия живот не четем само беседи и не играем само Паневритмия.
Който желае, може да се включи в мрежата и за да ми помогне.Аз знам доста неща ,но не знам всичко.А вече има събрани около 100 skype/към сайта/.Много от хората ''срещу мен''търсят  отговори.Понякога дори и  спешно/при физически или психически проблеми/.
Естествено, аз не мога да ги направя публични без съгласието на тези ,които се ''крият''зад тях.
Моите интереси са: образование,философия,право,медицина,икономика,психология,окултни упражнения,окултно земеделие...
« Последна редакция: септември 16, 2009, 11:15:34 am от admin2 »

Неактивен Мария

• Newbie
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Re:Виртуално Братство''ВЕХАДИ"'
« Отговор #3 -: септември 16, 2009, 11:41:12 am »
Преди повече от 15 години,на един Братски събор,помолихме един приятел да събере информация за братята и сестрите/професия,интереси,хоби,,,/За жалост някои от тях го приеха за ...сътрудник на ДС.И му се... накараха.Явно страхът беше голям.Надявам се ,че това време е останало в миналото.
Но нуждата да  се познаваме по-добре остава.Защото в нашия живот не четем само беседи и не играем само Паневритмия.
Който желае, може да се включи в мрежата и за да ми помогне.Аз знам доста неща ,но не знам всичко.А вече има събрани около 100 skype/към сайта/.Много от хората ''срещу мен''търсят  отговори.Понякога дори и  спешно/при физически или психически проблеми/.
Естествено, аз не мога да ги направя публични без съгласието на тези ,които се ''крият''зад тях.
Моите интереси са: образование,философия,право,медицина,икономика,психология,окултни упражнения,окултно земеделие...
Подкрепям изцяло идеята. Скайп адреса ми е mimi534
Интересите ми са: окултни науки, биология, екология, психология, образование

Неактивен БОРИЛ

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: септември 16, 2009, 12:14:51 pm »

Неактивен petkoivanov

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #5 -: септември 17, 2009, 10:16:32 am »
Здравейте!!  С удоволствие бих разговорял с който и да е от вас.Аз съм Петко Иванов, e-mail petkomihailov@abv.bg -skype;petyoiisa .Хубава вечер!!!!

Неактивен Никола Дамянов

• Full Member
  • Публикации: 112
    • Профил
« Отговор #6 -: септември 18, 2009, 03:30:32 am »
Аз не ползвам скайп и това е причината да не се включа, а иначе подкрепям идеята...
Все пак, ако някой иска да говори с мен лично бих му изпратил GSM-и (M-tel и Vivacom по избор)

Неактивен urumlar

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #7 -: септември 19, 2009, 06:29:15 am »
Харесва ми идеята , skype - ivanmag744 ,интереси : земеделие -еко ,природосъобразно , екология , изкуство-изобразително дърворезба ковано желязо , психология , техника и възобновяеми източници на енергия , педагогика , биология  и... т.н.

Иван
« Последна редакция: септември 19, 2009, 06:31:51 am от urumlar »

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #8 -: септември 22, 2009, 06:51:31 am »
Който желае ,може да напише skype си в своя профил /от този форум/.

Неактивен нели

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #9 -: септември 22, 2009, 11:42:50 am »
 Здравейте !
скайп - nnb_64  От година чета за  Дънов . Не минава ден когато имам компютър под ръка да не вляза в сайта на братството. Гледам и слушам паневритмията . Играла съм няколко пъти. Харесва ми много . Далеч съм от града в който мога да ходя на сбирките и затова - само в компютъра. За мен ще е удоволствие да пиша и се чувам с хора който да ме напътстват . Благодаря.

Неактивен Никола Дамянов

• Full Member
  • Публикации: 112
    • Профил
« Отговор #10 -: февруари 11, 2010, 04:07:29 am »
Аз не ползвам скайп и това е причината да не се включа, а иначе подкрепям идеята...
Все пак, ако някой иска да говори с мен лично бих му изпратил GSM-и (M-tel и Vivacom по избор)

Здравейте!
Нещата вече са променени, тоест имам вече скайп:    nikola-112
Принципно не съм привърженик на този род комуникация, но определено едни приятели можаха да ме убедят до известна степен в полезността и. Все пак времето ще покаже най-точно дали това е така!
Иска ми се да уточня обаче, че в скайп листата си ще одобрявам само РЕГИСТРИРАНИ потребители от форумите тук и тези от портала beinsadouno.com . Така, че ако има желаещи да си комуникират с мен по този начин, ще трябва да се регистрират поне на едно от тези две места.
За "протокола" :) - казвам се Никола Дамянов и нещата, които са написани в профила ми са реални. Интересите ми са основно и единствено свързани с Учението на Учителя Беинса Дуно и изнесените Беседи от Него.