Автор Тема: За началото на житния режим през 2007 г.  (Прочетена 5381 пъти)

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 411
    • Профил
За началото на житния режим през 2007 г.
« -: януари 16, 2007, 05:22:11 am »
Според мен  житният режим трябва да започне на 7.02.2007г./сряда/.Който иска може да го започне и  на  5.02 .2007/понеделник/.Тази е официалната дата ,посочена от Братството.Разминаванията се дължат на ползването на различни  ръководства за  провеждане на  житен  режим .Както за много неща в България и на тази тема има поне две мнения.Аз се придържам към написанотото в сайта/ хранене/.

Неактивен tzary

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: За началото на житния режим през 2007 г.
« Отговор #1 -: февруари 01, 2007, 05:01:26 am »
Здравейте,
за първи път ще правя житния режим. Искам да попитам каква пщеница се използва и може ли да се ползват сплесканите семена, който се продават по магазините.

Неактивен Мария

• Newbie
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Re: За началото на житния режим през 2007 г.
« Отговор #2 -: януари 16, 2008, 01:25:02 am »
А кога препоръча братството да започне житния режим през тази  2008г. На 23.01 или през друг период. Може да се побликуват и съвети по този въпрос.

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
Re: За началото на житния режим през 2008 г.
« Отговор #3 -: януари 16, 2008, 09:32:32 am »
Според официалното писмо на Братството, Житният режим трябва да започне на 22.02.2008 г.Цитирано е и едно писмо на брат Жоро, който се е срещал с една сестра ,която е изпълнявала условията на  режима заедно с Учителя.В края на писмото на Братството е написано ,че който желае ,може да започне режима и на 23.01.2008 г.Така ,според мен ,се спазват препоръките на Светозар Няголов.Според него Житният режим трябва да започне в сряда и да се проведе в перода на зодиакалния знак Водолей.
Аз не съм специалист в тази област.Ако трябва да избирам,бих започнал  на 23.1.Но тъй като съм подложен на доста голямо психическо натоварване ,Житният режим може да ми донесе повече вреда ,отколкото полза.Затова не го правя.
Успех на всички!

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
Захранване след Житния режим
« Отговор #4 -: януари 26, 2008, 02:48:37 am »
Внимавайте със захранването! Подробности можете да прочетете в раздел ХРАНЕНЕ на този сайт и в http://www.beinsadouno.com .Там са показани примерни захранвания.Можете да ги ползвате,но като се съобразите и  с нуждите на вашия организъм.