Автор Тема: Търся 21 упражнения от Учителя  (Прочетена 5925 пъти)

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 411
    • Профил
Търся 21 упражнения от Учителя
« -: октомври 23, 2006, 03:25:05 am »
Уверил съм се ,че упражненията на Учителя помагат.За жалост много от тях са ''дешифрирани '' в беседите непълно и дори неточно.Когато съм бил на Рила ,съм виждал да се играят 21 упражнения.
Много искам да ги науча, но описанието от беседите не ми е достатъчно.Знам ,че доста хора ги знаят,но ги ''пазят'' за себе си.Ще бъда много благодарен ,ако някой ми изпрати на е.mail misteriata@dir.bg видео или по-подробни описания.

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
Re:Търся 21 упражнения от Учителя
« Отговор #1 -: септември 05, 2009, 03:31:04 am »
След  много години усилия тази година на Рила бяха заснети с камера 21 упражнения .Надявам се ,че те много бързо ще бъдат ''обработени'' и една наша мечта ще стане реалност.Това ще е чудесен подарък не само за много българи ,но и за други духовни хора по света.

Неактивен Delfin123

• Full Member
  • Публикации: 170
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: април 07, 2010, 12:59:55 pm »
Много хора  очакват  това видео!
И благодарим предварително!

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #3 -: април 24, 2010, 03:34:05 am »
Явно трябва да почакаме ,за да видим готови Упражненията.Защото...трудно се намира кой да монтира заснетото.

Неактивен Delfin123

• Full Member
  • Публикации: 170
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #4 -: април 24, 2010, 08:58:43 am »
До сега нямам опит с монтиране на файлове.
Но ще направя усилие да намеря  free софтуер.

Ти кой препоръчваш?
В кой са файловете?
 С кой да се свържа на ЛС?

Ще дам най-доброто от себе си, пък дано стане.

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #5 -: април 24, 2010, 01:04:37 pm »
 Ако имах нещо заснето.щях да намеря начин да бъде монтирано до този момент.
Ние изчакахме на лагера РИЛА 2009 да бъдат заснети 21 упражнения.Искахме да се изяснят спорните моменти.За наша радост упражненията бяха заснети.И то официално,и професионално.И зачакахме....но...идва Рила 2010 г.А видеото още не е на пазара или в нета.
Не знам каква е причината.При един разговор с познат /близък до тези,които са заснели упражненията/,ми бе казано,че може да има проблем с монтажа.
  Ще се опитам на Мадарския събор да разбера истината.
  Но който иска ,може да попита и тук: office@beinsadouno.org
  Надявам се да му отговорят.
« Последна редакция: април 25, 2010, 02:20:19 am от admin »

Неактивен admin

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 672
    • Профил
    • http://www.bratstvoto.net
    • Ел. поща
« Отговор #6 -: май 07, 2010, 07:10:01 am »
Днес научих ,че е започнал монтажа на 21 упражнения.Доуточняват се и някои детайли.Надявам се до събора на Рила филмът да е готов.

Неактивен admin

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 672
    • Профил
    • http://www.bratstvoto.net
    • Ел. поща
« Отговор #7 -: май 27, 2010, 09:30:38 am »
  Явно други не са като нас и нямат нужда от консултации ,за да направят ''истинските'' упражнения и паневритмия.Какво толкова-едно камера и някой ,който може да играе упражнения.Няма значение дали са точни или не.А покрай тях-може да се насочи потребителя и към истинската фирма за шиене на дрехи за паневритмията.Колко познато,нали?
  Аз не мога да отсъдя коя паневритмия е истинска и коя-не.Аз просто преценявам коя е за мен или не.
  Но винаги се отнасям с резерви към всичко ,което ми се тика в лицето с надпис ''това е истинското''.
  Можете да направите своя коментар по видяното в сайта.Аз мога само малко да се позасмея на упражнението с маршируването.Но това е веселата страна на проблема.
  Нямам нищо против сайта.За паневритмията-дал Бог.Сайтовете никнат като гъби след дъжд.
  Но надписите не ми харесват.Звучат ми като в супермаркет.Като прибавим и COM след паневритмия/panevritmia/,картинката става по-пълна.
  Но нека не ви натрапвам мнението си.Вижте сами тук: http://www.panevritmia.com
  Надявам се да не ме обвинят ,че провеждам някаква ''официална линия''.Отношението ми към днешната паневритмия съм го изразявал много пъти.

« Последна редакция: май 27, 2010, 09:32:26 am от admin »