Автор Тема: За подкрепа на Учителя в допитването на БНТ  (Прочетена 4457 пъти)

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 387
    • Профил
В момента тече анкета на БНТ за най-великия българин.Знам ,че много от вас ще са против нея.Някой ще кажат ,че победителят е известен предварително-ВАСИЛ ЛЕВСКИ.

Аз вече предложих Учителя.Знам ,че няма да победи.А и не му е нужна победа в такава класация.Но според мен ,това е шанс повече българи да разберат за съществуването му и за неговия огромен принос за духовното развитие на страната ни и на света.

Адресът за гласуване в интернет е :www.welikite.bg

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
За дискусия във форума на velikite.bg
« Отговор #1 -: юни 10, 2006, 04:14:18 am »
Във форума на  velikite.bg се разгоря спор относно Учението и Учителя.Имаше различни необосновани нападки.Аз отговорих съобразно знанията си.Ако някой желае,може да се включи в ''борбата''.

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
Re: За подкрепа на Учителя в допитването на БНТ
« Отговор #2 -: декември 24, 2006, 05:10:10 am »
Честита победа на всички ,които са гласували!Ние изпълнихме част от мисията си!Много повече хора ще знаят за Ученинието и Учителя.Дори и малките деца ще си спомнят за оня засмян чичко с бялата брада,който е сред победителите.Ние доказахме ,че сме духовна сила.Въпреки че отново имаше хора ,които оправдаваха своя духовен мързел с цитати, с оправдания , че Учителят е миров Учител ,а не на България.
Да продължим да гласуваме!Да представим пред българите Учителя по чудесен начин чрез хора ,които могат да говорят разбрано и да ''хвърлят мостове''.Чрез един чудесен филм.
Това ще бъде един чудесен празник за човешката душа.За достойния българин.
Весели празници!Много здраве,късмет и духовни постижения!

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #3 -: декември 26, 2006, 04:30:40 am »
Вече има негативна кампания срещу Учителя  във форума на кампанията на БНТ за великите българи и в клуба за окултизъм на дир. бг .Основната цел е да се покаже ,че попадането на Учителя сред първите десет е случайно,че гласуването е дело на ''болни мозъци'',че Учителят е обикновен българин ,без особен принос за страната си...Аз отговарям коректно, доколкото мога.Но нямам постоянен достъп до компютър и достатъчно средства за посещения на зали с интернет.
Затова призовавам всички ,които са гласували за Учителя и ще глауват отново,и имат достъп до компютър ,да обосновават гласуването си и да защитят Учителя и делото му във форумите.

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #4 -: февруари 08, 2007, 03:46:46 am »
При така  зададения формат на БНТ филмът за Учителя беше добър.Постигнахме основната си цел.Българите получиха безпристрастна и обективна информация относно живота и делото на Учителя.Не ми харесаха само част от песните.Слушайки изпълнението им ,не успях да усетя окултното звучене на музиката на Учителя.Не критикувам изпълнението.Певците се стараха.Но за мен други са песните ,които могат да представят Учението.
Но...този факт не е съчествен.Ние трябва да продължим делото си.Затова ....да гласуваме.Вчера аз ''спечелих''още три гласа.А вие?Или около вас още витае''сянката'' на Мировия Учител .А може би второто и издание-паметникът.

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #5 -: февруари 17, 2007, 04:48:43 am »
Днес от 20 ч. 40 мин.ще се излъчи финалното предаване на БНТ във връзка с великите българи.В студиото ще има и десет наши приятели , които ще защитават тезата ,че Учителят може да се нарече най-велик българин.Нека им помогнем с молитви и с гласуване/Могат да гласуват само тези ,които не са гласували.Макар че не вярвам този регламент да се спазва от всички./
Подробности за предаването можете да прочетете в http://www.velikite.bg

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
    • Профил
« Отговор #6 -: февруари 18, 2007, 03:47:42 am »
Благодаря на всички ,които помогнаха за достойното представяне на Учителя в кампанията на БНТ за великите българи. Нека се порадваме на класирането. Свършихме една малка работа. Доказахме , че има духовни хора в България. Но..предстоят ни много по-трудни задачи. Продължаваме да работим.Заедно. Както ни е учил Учителят в своето Слово. За славата Божия. За доброто на България и на човечеството.