Автор Тема: Да си помагаме в тежки житейски ситуации с полезни съвети  (Прочетена 6106 пъти)

Неактивен admin2

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 411
    • Профил
Независимо че сме в Братството/а може би и заради това/,често изпадаме в тежки житейски ситуации.Тогава се опитваме  да се справим сами ,но невинаги имаме възможност.Необходим ни е поне  полезен съвет.
Предлагам всеки ,които има полезна информация или някакъв опит ,
да го сподели.А ако някой има някакви въпроси -да ги зададе.
 По този начин ще си помагаме един на друг.

Неактивен АНДРЕА

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Да си помагаме в тежки житейски ситуации с полезни съвети
« Отговор #1 -: септември 16, 2005, 01:11:41 pm »
Поро ,това е прекрасна идея
поздравявам те и ако имам нужда ще се възползвам ,разбира се и ако аз мога да помогна ще го направя  :)

Неактивен (((|)))

• Newbie
  • *
  • Публикации: 32
    • Профил
otnovo (((|)))
« Отговор #2 -: септември 17, 2005, 10:12:15 am »
Съветвам да се направят няколко раздела - по приоритетни области. Така хората ще могат по-лесно да се насочат в тази инициятива и ще получат повече вдъхновение наистина да участват. Сега, само с пожеланието, те по-скоро биха останали пасивно-съгласни.

Неактивен roza

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Владимир Леви , психотерапевт
« Отговор #3 -: март 29, 2006, 06:27:17 am »
Поздрави за идеята..Искам да споделя адреса на един руски сайт, на известния психотерапевт Владимир Леви.Преди да открия книгите на Учителя , аз случайно се докоснах до този автор...книги на български :"Разговор в писма" , "Нестандартното дете" преди 89г.В случай ,че желаета да се докоснете до уникалните съвети на един учен с доказан метод за превъзпитание на чувствата и характера,този автор ще ви допадне...Много практически житейски съвети , чувство за хумор , оптимизъм и отлична основа за поетичното учение на Учителя...Желая ви здраве и късмет...

Неактивен yani75

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Незная дали мога да нарека моята ситуация тежка,но за мен е трудна за преживяване.собствената ми майка просто ми обарна гръб.образно казано се затръшна вратат на родния ми дом,аз съм на 35 нямам нужда от дондуркане,но не мога да си намеря място.зашо?помогнете ми със съвети някак си.
Мислете като Учителя приятели и нека света е по добър;